Patrycja i Grzegorz
Współpraca z Mirkiem i Martą była dla nas czystą przyjemnością. Zdjęcia reportażowe ze ślubu są piękne i profesjonalne - w pełni oddają momenty radości i wzruszenia. Zdjęcia z sesji poślubnej to nie tylko zdjęcia, lecz forma sztuki. Jest tak, ponieważ Mirek to nie tylko fotograf, ale artysta, który daje z siebie 100% i nigdy nie idzie na skróty. Zaraża optymizmem i dobrym humorem, niweluje dystans przez co emocje pokazane na zdjęciach są autentyczne i naturalne. Jeśli cenicie sobie pełen profesjonalizm oraz chcecie żeby wasze zdjęcia wyglądały niesamowicie to serdecznie polecamy Mirka - na pewno nie będziecie żałować. Dziękujemy!

Patrycja i Grzegorz
Magda i Robert
Współpraca z Mirkiem to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Zdjęcia piękne. Uwieczniona każda chwila oraz każda najważniejsza emocja tego najpiękniejszego dnia w życiu. Zdjęcia niebanalne. Każde inne, ciekawe, piękne. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi, że spośród miliona forografów wybraliśmy właśnie Ciebie... dziękujemy.

Magda i Robert
Klaudia i Ziemowit
Mirek wykonywał dla nas zdjęcia w dniu ślubu i (już z Martą) sesję plenerową. Po pierwsze był to czas spędzony w miłej, swobodnej i sympatycznej atmosferze, po drugie to najlepsza para Fotografów jaką mogliśmy poznać. Wszystkie albumy, pendrive zostały nam dostarczone przed planowanym terminem, a afekt pracy jest oszałamiający. Zdjęcia, jak i albumy zostały wykonane z dbałością o najmniejszy ich element, po prostu zachwycają ! A rodzina i znajomi oniemieli z wrażenia. Z całą pewnością możemy polecić ich każdemu ! Marto i Mirku serdecznie dziękujemy za tak mistrzowskie ( jedyne, piękne i niepowtarzalne) fotografie !

Klaudia i Ziemowit
Asia i Rafał
Mieliśmy ogromne szczęście, że Mirek miał wolny termin w dniu naszego ślubu. Pełen profesjonalizm, fotograf wtopił się w tłum, dzięki czemu goście bawili się bez skrępowania. Atmosfera podczas pracy z Mirkiem cudowna, ma wiele szalonych pomysłów, które dają niesamowite efekty na zdjęciach. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu służy on ogromnym wsparciem, dając wiele cennych rad. Praca z Mirkiem była prawdziwą przyjemnością. Z czystym sumieniem możemy Go polecić. Pewne jest, ze kocha to co robi a efekty przerastają wszelkie oczekiwania. Dzięki Mirkowi wspomnienia z tego ważnego dnia naszego życia zamknięte są w przepięknych kadrach.

Asia i Rafał
Jagoda i Przemysław
Z Mirkiem mieliśmy okazję współpracować trzykrotnie: na sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu i na sesji małżeńskiej. Z całego serca polecamy zrobienie sesji narzeczeńskiej, zwłaszcza osobom, dla których spontaniczność przed kadrem to totalny oksymoron. Mirek swoim profesjonalizmem i miłym usposobieniem buduje atmosferę sprzyjającą poznawaniu własnych możliwości. Udziela bardzo dużo wskazówek, przez co można czuć się zaopiekowanym przed aparatem. Na weselu goście Go pokochali, a my, jako zabiegana para młoda dostrzegliśmy ogrom pracy w pełni, gdy wręczył nam przepiękne, bardzo dobre jakościowo albumy. Reasumując - pasja, profesjonalizm i świadomość własnych umiejętności to cechy, które bez wątpienia odzwierciedlają pracę Mirka, a jeżeli ktoś ma ochotę zachwycić się patrząc na własne zdjęcia i mieć solidnie wykonany powrót do wspomnień - POLECAMY

Jagoda i Przemysław
Kamila i Łukasz
Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego fotografa na swój ślub i wesele. Zdjęcia i film są fantastyczne. Profesjonalne wykonanie i oprawa. Współpraca również bardzo przyjemna. Wszystko zgodne z ustaleniami. Szczerze i z całego serca polecamy!

Kamila i Łukasz
Karolina i Marcin
Profesjonalny fotograf, zdjęcia piękne i inne niż wszystkie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Polecamy!

Karolina i Marcin
Agnieszka i Krzysztof
Współpraca z Mirkiem była super, bardzo profesjonalnie i kreatywnie podchodzi do tematu ślubu/wesela, planuje każdy moment. Jest osobą otwartą, optymistyczną oraz ma wiele pomysłów, dzięki temu tworzy kadry/ujęcia jak artysta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fotografii oraz z filmu. Gorąco polecamy współpracę z Biernaccy Pictures. Pozdrawiamy i dziękujemy

Agnieszka i Krzysztof
Ela i Darek
Po krótkim namyśle zdecydowaliśmy się  na współpracę z Biernaccy Pictures, chociaż wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy, że mamy do czynienia z prawdziwymi mistrzami fotografii. Cały czas milion pomysłów na oryginalne zdjęcia w różnych miejscach, wszystko wcześniej zaplanowane w głowie. Mało tego, pomysły na zdjęcia... jeszcze takich nie widzieliśmy, tak samo jak film - REWELACJA! Nie została pominięta żadna ważna dla nas chwila, ujęte wszystkie najlepsze momenty, niesamowite przejścia (np. w pierwszy taniec był wklejony moment kiedy ten sam taniec tańczyliśmy na sesji w pięknej scenerii, idealnie połączone z resztą), bardzo nowocześnie wszystko zmontowane i ogląda się cały czas z zaciekawieniem, ze śmiechem i łzami, a miód na nasze uszy jak ciągle słyszymy jak nasi bliscy chwalą świetne zdjęcia i rewelacyjny film, niesamowitą robotę fotografów. Pamiętam jak kiedyś wspomnieliśmy, że chcielibyśmy żeby zdjęcia i film był nowoczesny i oryginalny... i dokładnie tak było! Do tego cały czas czuliśmy się bardzo swobodnie, super podejście do nas, jak byśmy znali się od lat. Już na weselu każdy pytał się nas: "skąd wytrzasneliście takich profesjonalistów? Jaki sprzęt! itp". Jednym zdaniem - efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia, film z podziękowaniami dla rodziców, klip i film z wesela - prawdziwy majstersztyk! Krótko mówiąc: bardzo dziękujemy, gorąco polecamy i polecać będziemy! Na pewno będziemy w kontakcie.

Ela i Darek
Karolina i Adam
Mirek z Martą to świetni i nietuzinkowi artyści, którzy wyróżniają sie swoim podejsciem do pracy oraz atmosferą, jaką tworzą w czasie sesji. Gorąco polecamy!

Karolina i Adam
Karolina i Damian
Z Mirkiem i Martą współpracowaliśmy wielokrotnie zarówno przed jak i po ślubie. Nasze wesele zostało uwiecznione wprost cudownie. Miło nam się wraca do tych momentów. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecamy gorąco!

Karolina i Damian
Alicja i Paweł
Jeśli mielibyśmy raz jeszcze wybierać fotografa i operatora kamery, to zrobilibyśmy tak samo - idealna współpraca. Zaangażowanie było na wysokim poziomie. Sesja narzeczeńska, cały weselny weekend i całodniowa sesja plenerowa, bardzo nam się to podobało. Oczekiwaliśmy porządnej jakości, ciekawego filmu, profesjonalnych zdjęć - i tak było. Zdjęcia i film oglądaliśmy już wielokrotnie i jeszcze nam się nie znudziło. Wielu z naszych gości weselnych mówiło, że mieliśmy wyjątkowych, wesołych i sympatycznych fotografów. Nasza reakcja na efekt końcowy była bardzo pozytywna - żałujemy, że już takich momentów nie przeżyjemy drugi raz, ale przynajmniej mamy wspomnienia na papierze fotograficznym i płycie DVD!!! Gorąco Was pozdrawiamy!

Alicja i Paweł
Agnieszka i Cesar
Co do Waszej pracy: to gdybyśmy mieli po raz kolejny wybierać kamerzystę i fotografa, bez wątpienia wybralibyśmy Ciebie i Martę. Zrobiliście coś wspaniałego i wyjątkowego, widzieliśmy ile serca włożyłeś w wykonanie tego filmu i Bardzo Ci za to dziękujemy.  Nasi znajomi zarówno z Polski, jak i w Kolumbii są pod wielkim wrażeniem montażu twojego filmu, a ten krótki 5 minutowy filmik to już w ogóle mistrzostwo Świata ! Wspaniałe wykonanie!!! Jak tylko ktoś będzie poszukiwał kamerzysty i fotografa to z czystym sumieniem możemy polecić właśnie Biernaccy Pictures.

Agnieszka i Cesar
Beata i Wojtek
Znakomicie dogadywaliśmy się z Mirkiem, a współpraca przebiegała bezproblemowo. Zdjęcia były robione z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Mirek ustawiał poprzeczkę, do której trzeba było się dostosować - co dla nas było przejawem profesjonalizmu. Poznaliśmy fotografię i jej zasady z zupełnie innej strony. Zachwycił nas sposób fotografowania i improwizacja samego fotografa. Pomysły z początku wydawały się dziwne ale efekt na fotografiach jest zachwycający. Praktycznie dla każdego kto oglądał nasze zdjęcia, efekt był pozytywnym zaskoczeniem.

Beata i Wojtek
Ewelina i Tomek
Biernaccy Pictures  tworzą z pasją  film i zdjęcia. Polecamy na 6 gwiazdek!!!

Ewelina i Tomek
Patrycja i Dawid
Artysta z wieloletnim doświadczeniem. Piękne zdjęcia oraz film, który całkowicie przerósł nasze oczekiwania. Wszystko trafione w punkt: dokładnie to, na czym nam zależało. Z czystym sumieniem polecam każdemu. Mistrzostwo świata i pełen profesjonalizm - Mirek zasługuje na 5+

Patrycja i Dawid

Fotograf

Mirek


Szeroki wachlarz doświadczeń, praca z ludźmi oraz moja osobowość wpłynęły na miejsce, w  którym jestem obecnie. Dziś, jako profesjonalny fotograf zajmuję się artystyczną fotografią ślubną, reklamową, modelingiem. Do każdego zdjęcia podchodzę indywidualnie, z tą samą pasją, twórczo. Gra świateł jest tym, co kocham i cenię najbardziej. To właśnie światło maluje przepiękne obrazy, z którymi pragnę się z Wami podzielić. Myśląc kategoriami kadru zatrzymuję ulotne chwile, uśmiech, wzruszenie, grymas twarzy, by po latach rozczulić się i roześmiać na nowo. Znam język angielski więc bardzo dobrze czuję się na weselach międzynarodowych. W życiu zawodowym oraz osobistym opieram się na maksymie Alberta Einsteina: „Wyob­raźnia jest ważniej­sza od wie­dzy, po­nieważ wie­dza jest ograniczona” . Jeśli pragniecie, by dzień waszego ślubu został  zapisany w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie opis naszej pracy. Do zobaczenia. [/one_half_last]

Fotograf

Marta


Jestem szczęśliwą żoną Mirka. Fotografią zafascynowałam się obserwując prace mojego męża oraz asystując przy sesjach zdjęciowych. Pamiętam pierwsze zdjęcie, które skupiło moją uwagę: proste, niebanalne, przedstawiające tajemnicze uliczki starego miasta.

Zauroczenie zamieniło się w pasję, a ta w pracę zawodową. Dziś jako drugi fotograf, fotograf backstage’u jestem po to, by łapać kadry widziane od tyłu, z przeciwnej strony, od góry, wszędzie tam gdzie nie ma pierwszego fotografa, choć Mirek jest prawie wszędzie. Robię to z wielką przyjemnością, pamiętając o tym, iż jest to dla Was jedyny i niepowtarzalny dzień w życiu.

Na sesjach plenerowych asystuję przy oświetleniu, efektach i robię zdjęcia „ zza kulis”. Kiedy trzeba doradzam Wam kierując się kobiecym spojrzeniem.


Jak wygląda nasza praca

Od momentu podpisania umowy jestem do Waszej dyspozycji. Do każdej z par podchodzę indywidualnie, dzięki czemu moje prace są unikatowe i przedstawiają Wasze cudowne chwile. Wspólną pracę rozpoczynamy spotkaniem, na którym omawiamy najdrobniejsze szczegóły tego wyjątkowego dnia.

Po pierwsze, jako profesjonalista jestem po to, by sprostać Waszym wymaganiom. Słucham Waszych uwag, propozycji oraz oczekiwań. Dzięki temu wspólnie ustalamy formę zdjęć  oraz unikamy niedopowiedzeń.

Po drugie, przedstawiam wachlarz możliwości: dostępne portfolio, formę wydruku, rodzaj papieru, formy fotoalbumów, pokazy slajdów.

Dodatkowo ustalamy przebieg całego dnia od przygotowań do oczepin. Z doświadczenia wiem, iż przygotowanie wesela jest przedsięwzięciem wymagającym wiele uwagi oraz skrupulatności. By sprostać temu wyzwaniu służę radą, cennymi wskazówkami. Biorąc pod uwagę godzinę rozpoczęcia ceremonii zaślubin sugeruję czas rozpoczęcia przygotowań (Pani Młoda: make up, fryzjer, ubieranie sukni ślubnej; Pan Młody: ubieranie) oraz Błogosławieństwa. W tym dniu nie może Nam zabraknąć czasu. Należy mieć jakiś zapas, tak by cieszyć się tą chwilą. Podczas składania przysięgi pamiętajcie, by spoglądać na Siebie. To przecież sobie przysięgacie dozgonną miłość, a nie Księdzu, jak wielu czyni w stresie. Zabawa weselna to dla wielu z Was czas relaksu, zwieńczenie długich przygotowań. I tutaj pamiętajmy o pierwszym tańcu, torcie weselnym, czy ewentualnych konkursach.

Podczas przygotowań zapoznaję się z Waszymi rodzicami, rodziną. Ten dzień jest dla nich również wyjątkowy, dlatego staram się przełamać „pierwsze lody”. Odpowiednia atmosfera wpływa także na  jakość fotografii.

W trakcie ceremonii zaślubin korzystam tylko z światła zastanego, nie używam lampy błyskowej, nie rozpraszam Was oraz Księdza, nie zakłócam tym samym przebiegu ceremoni. Fotografuję nie tylko Was, ale również najbliższą rodzinę, przybyłych gości. Po ujęciu wyjścia z kościoła mamy czas na wykonanie zdjęcia grupowego (tak by uwiecznić wszyskich gości) oraz życzeń.

Dbam o to, by zarejestrować również niezapomniane chwile z bram weselnych. Stanowią one wspaniały dodatek do całego reportażu. Po przyjeździe na sale fotografuję tradycyjne powitanie chlebem i  solą, pierwszy taniec, tort. Przechodząc to samej zabawy koncentruję się na fotografii dynamicznej, niebanalnej.

W trakcie zabawy wykonuję również sesję rodzinną oraz z przyjaciółmi w stylu foto-budka. Używam w tym celu profesjonalnych lamp studyjnych. Dla zainteresowanych posiadam również śmieszne gadżety, które są dostępne w czasie sesji. Z doświadczenia wiem, iż dziadkowie oraz rodzice uwielbiają fotografię tradycyjną (pozowaną), wysoce cenią sobie możliwość posiadania takiego zdjęcia we własnej kolekcji. Wielokrotnie są to jedyne profesjonalne fotografie wykonane z wnuczkami, rodziną  i to jeszcze w tak wyjątkowym dniu.

Jestem zwolennikiem wykonywania pleneru ślubnego w innym dniu i wtedy mam dla Was czas nieograniczony. To tylko od Was zależy, kiedy rozpoczniemy i zakończymy sesję. Doradzam, by zarezerwować jak najwięcej czasu, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć unikatowe produkcje.  Proponuję szereg miejsc w zależności od waszych upodobań. Dbam o to, by fotografie nie powtarzały się, nie były sztampowe, przedstawiały Waszą osobowość, uderzały pięknem. I tu, po raz kolejny światło odgrywa decydującą rolę. Gra świateł, niepowtarzalne kompozycje, cudowne blinki w obiektywie, dają nam szereg możliwości.

error: Content is protected !!